Raex ürünleri

Raex® hakkında

Yüksek temin edilebilirlik oranı

Raex® plaka ve rulolar küresel Raex® dağıtım ağımızdan kolayca temin edilerek, hızlı ve verimli bir üretim sağlar ve bağlanan sermayeyi azaltır. Özel yapım çelik kaliteleri için, Raex®'in fabrika teslim sürelerinin kısa olması ve teslimatın güvenilirliği stokların kolayca planlanabilmesine ve ikmaline olanak tanır.

Komple ürün serisi

2-80 mm kalınlıklarda 300-500 HB değerlerle sunulan Raex® her türlü aşınma gereksiniminizi karşılar. Raex®'e servis ömrünü uzatması, yük taşıma kapasitesini artırması, üretimi optimize etmesi ve maliyetten tasarruf sağlaması için güvenebilirsiniz. Modern teknoloji ve kapsamlı suverme üretim süreci kullanılarak yapılmış Raex® rulolar da size daha fazla seçenek ve tasarım olanağı sunar.

Güvenebileceğiniz kalite ve performans

Yalın üretim, güvenilir performansla başlar. Raex, dikkatle seçilmiş hammaddeler kullanılarak sıkı kontrol altındaki entegre bir çelik üretim süreciyle yapılır. Sonuç: güvenilir kalite ve performans, sertlik, bükülebilirlik, yüzey kalitesi ve düzlük sayesinde, tüm tipik aşınma uygulamalarınız için yüksek performans sağlanır.